• ru
Ridaelamu

Nõmme tee 64, Tallinn

Elamu projekteerimisel on katsetatud mitmeid erinevaid variante (nii klassikalise korterelamu kui ka ridaelamu projekteerimist) kuid arvestades krundi iseloomu, sobib sinna korterelamu, mis on hübriidlahendusega.Elamu tüpoloogias on kasutatud ridaelamu elemente ja projekteeritud eraldi sissepääsud korteritesse, arvestadesviimastel aastatel ümbruskonnas kerkinud ridaelamute lahendustega. Vastavalt krundi konfiguratsioonile ei ole põhjendatud kahe trepikoja projekteerimine, mis võimaldaksid sissepääsu teise korruse korteritesse, pinna kasutamise otstarbekuse seisukohalt on kasulikum ette näha üks korter läbi kahe korruse.Kuna elamule ei ole projekteeritud terrasse, siis ei ole tegemist ka klassikalise ridaelamu lahendusega.

Korterid on lahendatud nii, et esimesel korrusel asuvad elutuba ja köök ning abi- ja olmeruumid. Teisel korrusel on magamis- ja vannitoad.

Hoone lahendus on kaasaegne rõhutades teise korruse arhitektuuri.Välisviimistluses on kasutatud looduslikke materjale – krohvi ja puidupindu.

AASTA

2019

ASUKOHT

Nõmme

KATEGOORIA

Ridaelamu

AUTOR

D.Merkulov, M.Kallas

JAGA